Išmok Korepetitoriai

Korepetitoriai

Mūsų korepetitorių pagrindą sudaro jauni ir ambicingi žmonės, patys neseniai baigę mokyklas aukščiausiais egzaminų įvertinimais. Dauguma korepetitorių sieja savo ateitį su pedagogika ir vaikų mokymu. Tikime, kad nedidelis amžiaus skirtumas tarp mokinio ir korepetitoriaus padeda lengviau bendrauti ir komunikuoti tarpusavyje. Tuo pačiu kolektyve turime ir patyrusių mokytojų, kurie dirba mokyklose.

Mums svarbu, kad pirmiausia vaikas suprastų įvairius mokomųjų dalykų veikimo principus, o tik vėliau gebėtų juos pritaikyti praktinėse veiklose.

Užtikriname tinkamą komunikaciją su tėvais – norime suteikti Jums išsamią informaciją apie vaiko pažangą ir tobulintinas mokymosi sritis.

Simona

Esu Lietuvių filologijos ir reklamos studentė. Aš reikli, draugiška, bet santūri mokytoja. Su mokiniais siekiu sukurti bendradarbiavimu, tikslumu, atsakomybe, sąžiningumu grįstus santykius. Esu imli naujovėms, labai kritiška, net pati sau. Pamokose stengiuosi elgtis taip, kad mokiniai netraktuotų manęs vien tik kaip žinių šaltinio, noriu jiems tapti ,,drauge“, kuri drąsina, atidžiai išklauso, pataria.

Esu pradinio ugdymo mokytoja, turinti ilgametę darbo patirtį. Kartu su ikimokyklinukais rengiamės kelionei po mokslo labirintus. Pradinukams tradiciniais ir šiuolaikiniais metodais padedu šalinti lietuvių kalbos, matematikos spragas, įsigilinti į einamas temas, pasiruošti NMPP. Su matematikai gabiais vaikais ieškome sprendimų painiuose uždaviniuose ir ruošiamės Kengūros, Olympio, KINGS ir Pangea matematikos konkursams.

Esu VU Medicinos fakulteto, Visuomenės sveikatos studentė. Mokantis tiek mokykloje, tiek universitete, svarbu mokėti atsirinkti svarbiausią informaciją, suprasti kuo daugiau mokomųjų dalykų ir jaustis tvirtai tiek prieš kontrolinius, tiek artėjant egzaminams. Jums galiu pasiūlyti kompleksišką mokymą net 7 mokomųjų dalykų. Tai padės įgyti platų žinių spektrą, bendrą informacijos supratimą bei sąryšį tarp dalykų. 

Esu VDU biotechnologijų studentas, domiuosi gamtos ir tiksliaisiais mokslais. Laisvu metu pasirinkau užsiimti korepetitoriaus veikla, nes dar mokykloje puikiai sekėsi įvairios disciplinos, padėdavau draugams išspręsti iškilusias problemas.

Esu fizikos mokytoja, turinti ilgametę darbo patirtį. Padedu 7 – 8 klasių mokiniams ir I – IV gimnazijos klasių mokiniams šalinti fizikos mokslo spragas, pasiruošti VBE bei įvairioms patikroms. Taikau įvairias mokymosi strategijas, darbo formas, metodus. Man svarbu, kad mokiniai ne tik išmoktų formules, bet ir suprastų, kad fizika – įkvepiantis, intelektualus mokslas, leidžiantis plėsti žinias apie gamtą ir pasaulį.

Anglų kalbos korepetitorė, VU psichologijos bakalauro studentė. Dirbu su vaikais ir suaugusiais, kadangi pradėti mokytis kalbą galima visada!

Studijuoju Vilniaus universitete visuomenės sveikatą ir jau esu trečiame kurse. Aš komunikabili, draugiška, bei labai santūri. Esu imli naujai informacijai, kantri vaikų atžvilgiu, jei kas nors neaišku, tai išsiaiškiname iki mažiausios smulkmenos.

Esu VU Lietuvių filologijos ir reklamos studentė. Džiaugiuosi galėdama padėti mokiniams suprasti lietuvių kalbos subtilybes, plėsti žinias. Mokinius skatinu domėtis supančiu pasauliu, aktualijomis, o įgytas žinias pritaikyti atliekant įvairias užduotis. Esu komunikabili, draugiška, todėl ir mokinius raginu drąsiai mąstyti, argumentuotai apginti savo nuomonę ir patirti atradimo džiaugsmą.

Vandenyno pasaulis toks platus ir įdomus, tik apie jį žinome labai mažai. Nuo pat mažens leisdavau laiką gamtoje, o jūra buvo ta vieta, kurioje jaučiausi kaip antruose namuose. Todėl pasirinkau studijuoti Klaipėdos universitete, biologija ir jūrų biotechnologija. Mano akimis, geriausias būdas saugoti mūsų gamtą yra kuo daugiau žinoti apie ją, tad pamokų metu stengiamės kiekvieną temą išnagrinėti “po kaulelį,,.

Esu medicinos studentė Vilniaus universitete. Turiu daug patirties savanoriaujant su mokyklinio amžiaus vaikais, tad lengvai randu bendrą kalbą. Neaiškumus labiau mėgstu aiškinti paprasta, mokiniams suprantama kalba, juk svarbiau suvokti, o ne “iškalti”.

.

Esu ISM finansų studentė. Dievinu matematiką, todėl labai noriu, kad ir kiti ją pamiltu. Mano manymu, svarbiausia – gerai žinoti matematinius pagrindus, o toliau viskas pavyks savaime. 

Studijuoju genetiką VU. Domiuosi menais, literatūra, gamtos mokslais, medicina. Dalyvauju įvairiose konfercijose. Daugiau domiuosi mokslu, naujovėmis, mokiniams stengiuosi perteikti ir papasakoti nežinomus faktus bei naujienas. Pamokos įvairios priklausomai nuo mokinio pageidavimų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas, žiūrintis į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes, kurioms padedu atskleisti jų potencialą.

Esu KTU finansų krypties studentė. Pagal kiekvieno mokinio poreikius, galiu padėti aiškiai ir suprantamai išspręsti iškilusius matematinius iššūkius. Turiu daug naudingų patarimų tiems, kas ruošiasi standartizuotiems testams, patikroms ar galutiniams egzaminams. Vertinu mokinio gebėjimą įsiklausyti, drąsiai klausti ir pamokos metu – netinginiauti. Visgi pagrindinis mano tikslas – paaiškinti matematiką taip, jog kiekvienas ją suprastų, o gautas žinias pritaikytų galutiniuose testuose!

Esu studentė Vilniaus universitete. Užaugau matematikų  šeimoje, todėl šis dalykas yra mano kraujyje. Matematikos korepetitorės veikla užsiimu jau trečius metus. Moku pažinti vaiką, atrasti tinkamą būdą išaiškinti užduotis, prie jo prieiti ir sudominti jį šiuo dalyku. Su džiaugsmu laukiu visų vaikų norinčių pamilti matematiką! 🙂

Esu multimedijos ir kompiuterinio dizaino studentė. Mokykloje matematika buvo mano mėgstamiausias dalykas, taip pat ir universitete, tačiau žinau, jog didžiajai daliai moksleivių šis dalykas yra kančia. Noriu padėti suprasti matematiką, o kai ją supranti – tai gali būti tikrai įdomu!

Esu VDU Viešosios komunikacijos studentė. Žaviuosi lietuvių kalba ir mano pagrindinis tikslas yra atskleisti jos grožį vaikams ir sužavėti tuos, kurie jos baiminasi.  Taip pat mano aistra bendravimui ir komunikacijai su kitais slypi ne tik profesijoje, bet ir kasdieniniame gyvenime. Noriu perduoti šią aistrą naujajai kartai bei atskleisti kaip vertinti lietuvių kalbą. Tai ne tik mano tikslas, bet ir mano gyvenimo misija, kurią siekiu įgyvendinti kiekvieną dieną.

Šiuo metu studijuoju Sorbonos universitete, Paryžiuje. Mano sritis matematika ir mechanika – fizika. Mano nuomone, matematika yra būtinas ir įkandamas mokslas visiems 😉 Tad džiaugiuosi gavusi progą su tuo padėti mokiniams.

Esu psichologijos studentė VDU universitete. Mėgstu rašyti, skaityti, todėl lietuvių kalba ir literatūra mokykloje sekėsi puikiai. Man patinka bendrauti, dalintis mintimis, žiniomis, kurti ryšį, kad lengviau ir smagiau būtų mokytis ir esu pasiruošusi padėti kitiems siekti aukštų rezultatų

Šiuo metu studijuoju pradinio ugdymo pedagogiką. Kito mokymas, savo žinių perteikimas – man yra deguonis. Esu paslaugi ir nuoširdi – jei Tau reikia pagalbos – AŠ ČIA!

Esu informacinių technologijų studentė. Mokykloje dalyvaudavau daugybėje olimpiadų bei įvairiuose konkursuose. Didžiąją dalį gyvenimo praleidžiu savanoriaudama įvairiose organizacijose bei renginiuose. Bendraudama su mokiniais stengiuosi užmegzti kuo šiltesnį ryšį. Visuomet atsižvelgiu į jų poreikius, galimybes bei kiekvieno asmeninius gebėjimus. Man labai svarbu, jog mokinys ne tik gautų gerą pažymį, bet ir SUPRASTŲ!

Ula

Šiuo metu studijuoju Vilniaus Universitete odontologijos programoje. Esu pasiruošusi padėti tobulėti Jūsų norimose srityse.

Studijuoju psichologiją ir pedagogiką VDU. Man yra svarbu, kad mokinys jaustųsi saugiai pamokų metu ir nebijotų klysti, todėl su mokiniais bendrauju kaip draugas su draugu. Nuolat ieškau įvairių būdų, kaip pamokas paversti įdomiomis ir linksmomis, kad mokinys lauktų ateinančių pamokų ir nejaustų nuobodulio.