Išmok Korepetitoriai

Korepetitoriai

Mūsų korepetitorių pagrindą sudaro jauni ir ambicingi žmonės, patys neseniai baigę mokyklas aukščiausiais egzaminų įvertinimais. Dauguma korepetitorių sieja savo ateitį su pedagogika ir vaikų mokymu. Tikime, kad nedidelis amžiaus skirtumas tarp mokinio ir korepetitoriaus padeda lengviau bendrauti ir komunikuoti tarpusavyje. Tuo pačiu kolektyve turime ir patyrusių mokytojų, kurie dirba mokyklose.

Mums svarbu, kad pirmiausia vaikas suprastų įvairius mokomųjų dalykų veikimo principus, o tik vėliau gebėtų juos pritaikyti praktinėse veiklose.

Užtikriname tinkamą komunikaciją su tėvais – norime suteikti Jums išsamią informaciją apie vaiko pažangą ir tobulintinas mokymosi sritis.

Simona

Esu Lietuvių filologijos ir reklamos studentė. Aš reikli, draugiška, bet santūri mokytoja. Su mokiniais siekiu sukurti bendradarbiavimu, tikslumu, atsakomybe, sąžiningumu grįstus santykius. Esu imli naujovėms, labai kritiška, net pati sau. Pamokose stengiuosi elgtis taip, kad mokiniai netraktuotų manęs vien tik kaip žinių šaltinio, noriu jiems tapti ,,drauge“, kuri drąsina, atidžiai išklauso, pataria.

Esu pradinio ugdymo mokytoja, turinti ilgametę darbo patirtį. Kartu su ikimokyklinukais rengiamės kelionei po mokslo labirintus. Pradinukams tradiciniais ir šiuolaikiniais metodais padedu šalinti lietuvių kalbos, matematikos spragas, įsigilinti į einamas temas, pasiruošti NMPP. Su matematikai gabiais vaikais ieškome sprendimų painiuose uždaviniuose ir ruošiamės Kengūros, Olympio, KINGS ir Pangea matematikos konkursams.

Esu VU Medicinos fakulteto, 3 kurso Visuomenės sveikatos studentė. Mokantis tiek mokykloje, tiek universitete, svarbu mokėti atsirinkti svarbiausią informaciją, suprasti kuo daugiau mokomųjų dalykų ir jaustis tvirtai tiek prieš kontrolinius, tiek artėjant egzaminams. Jums galiu pasiūlyti kompleksišką mokymą net 7 mokomųjų dalykų. Tai padės įgyti platų žinių spektrą, bendrą informacijos supratimą bei sąryšį tarp dalykų. 

Esu antro kurso VDU biotechnologijų studentas, domiuosi gamtos ir tiksliaisiais mokslais. Laisvu metu pasirinkau užsiimti korepetitoriaus veikla, nes dar mokykloje puikiai sekėsi įvairios disciplinos, padėdavau draugams išspręsti iškilusias problemas.

Esu LSU studentė, tačiau visą gyvenimą žaviuosi literatūra, o lietuvių kalbos egzaminą išlaikiau aukščiausiu įvertinimu, dalyvaudavau įvairiose lietuvių k. olimpiadose bei konkursuose. Turiu nemažą žinių bagažą ne tik apie lietuvių autorius, bet taip pat ir apie garsiausius užsienio rašytojus, filosofus.

Esu fizikos mokytoja, turinti ilgametę darbo patirtį. Padedu 7 – 8 klasių mokiniams ir I – IV gimnazijos klasių mokiniams šalinti fizikos mokslo spragas, pasiruošti VBE bei įvairioms patikroms. Taikau įvairias mokymosi strategijas, darbo formas, metodus. Man svarbu, kad mokiniai ne tik išmoktų formules, bet ir suprastų, kad fizika – įkvepiantis, intelektualus mokslas, leidžiantis plėsti žinias apie gamtą ir pasaulį.

Esu ISM finansų studentė. Dievinu matematiką, todėl labai noriu, kad ir kiti ją pamiltu. Mano manymu, svarbiausia – gerai žinoti matematinius pagrindus, o toliau viskas pavyks savaime. 

Esu VU Lietuvių filologijos ir reklamos studentė. Džiaugiuosi galėdama padėti mokiniams suprasti lietuvių kalbos subtilybes, plėsti žinias. Esu komunikabili, todėl mokinius skatinu drąsiai ieškoti atsakymų, nebijoti mąstyti ir patirti atradimo jausmą.

Esu KTU finansų studijų programos studentė. Atsižvelgdama į kiekvieno poreikius, gebėjimus, padedu gilinti matematikos žinias. Vertinu kokybę, draugišką aplinką bei atvirumą ir tikiu, kad gerų rezultatų galima pasiekti nuosekliu darbu. Mano tikslas – padėti bei paaiškinti matematiką taip, kad suprastų kiekvienas.

Esu studentė, mėgstu bendrauti su mokiniais, užmegzti ryšį. Į mokymą įtraukiu elektronines linksmas užduotis.

Esu trečio kurso studentė VU, taip pat mokausi Kaune profesinėje mokykloje. Užaugau matematikų  šeimoje, todėl šis dalykas yra mano kraujyje. Matematikos korepetitorės veikla užsiimu jau trečius metus. Moku pažinti vaiką, atrasti tinkamą būdą išaiškinti užduotis, prie jo prieiti ir sudominti jį šiuo dalyku. Su džiaugsmu laukiu visų vaikų norinčių pamilti matematiką! 🙂

Esu grafinių komunikacijų dizaino studentė, matematika mane domino nuo pirmos klasės, kai diedukas duodavo Bortkevičiaus testus į rankas ir aš juos spręsdavau užsidarius mašinoje. Noriu padėt vaikams suprasti matematikos naudą ir išmokt ją panaudoti. Vadovaujuosi šiais žodžiais: matematiką reik ne mokėt, o suprast ir tam reikia praktikos, tik tada ji taps įdomi.

Esu pradinio ugdymo pedagogikos studentė. Lietuvių kalba, man visada buvo artimiausia širdžiai pamoka. Kūriniai skaityti ir analizuoti ne dėl to, kad reikia, o dėl to, nes tai buvo pomėgis. Man svarbus artimas ryšys su mokiniu, jog būtų galima sukurti abipusį pasitikėjimą, drąsiai klysti, aiškintis bei mokytis iš savo klaidų.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojas, žiūrintis į vaikus kaip į lygiavertes asmenybes, kurioms padedu atskleisti jų potencialą.

Ula

Šiuo metu studijuoju Vilniaus Universitete odontologijos programoje. Esu pasiruošusi padėti tobulėti Jūsų norimose srityse.

Studijuoju psichologiją ir pedagogiką VDU. Man yra svarbu, kad mokinys jaustųsi saugiai pamokų metu ir nebijotų klysti, todėl su mokiniais bendrauju kaip draugas su draugu. Nuolat ieškau įvairių būdų, kaip pamokas paversti įdomiomis ir linksmomis, kad mokinys lauktų ateinančių pamokų ir nejaustų nuobodulio.

Esu VU 3 kurso medicinos studentė. Kadangi matematika mane traukė dar mokykloje ir toliau stengiuosi tobulėti ir realizuoti save šioje srityje. Bendravimas yra neatsiejama mano studijų ir kasdienybės dalis, todėl nesunkiai užmezgu ryšį su mokiniais, dirbame jaukioje ir draugiškoje aplinkoje. Man itin svarbu žinias perteikti kryptingai ir koncentruotai, todėl su mokiniais problemas analizuojame detaliai, siekiant užpildyti esančias spragas.

Studijuoju biologiją VU Gyvybės mokslų centre. Lengvai randu kalbą su jaunimu ir padedu mokiniams užpildyti chemijos bei biologijos spragas, žinau būdų, kaip teisingai motyvuoti ir užtikrinti, kad klysti nėra taip baisu:)

Studijuoju genetiką VU. Domiuosi menais, literatūra, gamtos mokslais, medicina. Dalyvauju įvairiose konfercijose. Daugiau domiuosi mokslu, naujovėmis, mokiniams stengiuosi perteikti ir papasakoti nežinomus faktus bei naujienas. Pamokos įvairios priklausomai nuo mokinio pageidavimų.

Studijuoju Vilniaus universitete visuomenės sveikatą ir jau esu trečiame kurse. Aš komunikabili, draugiška, bei labai santūri. Esu imli naujai informacijai, kantri vaikų atžvilgiu, jei kas nors neaišku, tai išsiaiškiname iki mažiausios smulkmenos.

Esu anglų filologijos studentė, planuoju tęsti mokslus pedagogikos kryptyje ir tapti mokytoja.

Esu VU trečio kurso genetikos studentė. Ateityje noriu dirbti su vaikas todėl ėmiausi korepetitorės darbo. Turiu gilų biologijos žinių bagažą ir noriu jas perduoti būsimiems jauniesiems mokslininkams! Mano pagrindinė mokymo sritis yra biologija ir chemija, tačiau turiu ir geras anglų kalbos žinias, pastarojo dalyko egzamine gavau šimtuką. 

Mokausi KTU taikomąją chemiją. Su mokiniais bandau sukurti ryšį, jog būtų smagu dirbti tiek man, tiek jiems. Taip pat visus stengiuosi sudominti su gamtos mokslais ir parodyti, kokie jie gali būti įdomūs. Galiu padėti mokytis biologijos, chemijos bei anglų kalbos, taip pat pasiruošti egzaminams!