Išmok Korepetitoriai

Apie mus

IšmOK korepetitorių komandą sudaro patyrę bei jauni ir ambicingi mokytojai, patys neseniai baigę mokyklas aukščiausiais egzaminų įvertinimais. Tikime, kad nedidelis amžiaus skirtumas tarp mokinio ir korepetitoriaus padeda lengviau bendrauti ir komunikuoti tarpusavyje, užmegzti ryšį. Taip pat kolektyve turime ir patyrusių mokytojų, ne pirmus metus dirbančių mokykloje.


Mums svarbu, kad pirmiausia vaikas suprastų įvairius mokomųjų dalykų veikimo principus, o tik vėliau gebėtų juos pritaikyti praktinėse veiklose.

Daug dėmesio skiriame motyvacijos ugdymui įvairiomis priemonėmis – papildomas mokymasis neturi būti prievolė – tai galimybė pasitikrinti turimas žinias ir įgyti naujų, kad pasitikėjimas savimi tik augtų ir stiprėtų.

Užtikriname tinkamą komunikaciją su tėvais – norime suteikti Jums išsamią informaciją apie vaiko pažangą ir tobulintinas mokymosi sritis.

Galime padėti išspręsti mokyklinius bei aukštosios matematikos uždavinius: trigonometrija, geometrija, aritmetika, matricos, homogenines lygtys, statistika, tikimybes, logika ir kita.

Pamokų trukmė – 45 minutės, 1 vallanda ar 1,5 valandos (pagal poreikį ir norus).
Pažintinės pamokos kaina – 10 eurų. Po jos mokytojas teikia mokinio žinių vertinimą ir pasiūlo galimą papildomo mokymosi planą.